Karmėlavos seniūnija

 
  • Visos kelionių kainos yra be pritaikytų akcijų.
  • Išankstinių kelionių rezervacijos peržiūrimos ir patvirtinamos  iki 21:00 val.
  • Išankstinė kelionė laikoma patvirtinta tik tada, kai keleivis apie automobilio atvykimą bus informuotas el. paštu ir SMS žinute.
  • Rezervuojant išankstinę kelionę kitai dienai būtina nurodyti: 
Datą ir laiką - kada turėtų atvykti automobilis paimti Jus .
Tikslų adresą - kur turėtų atvykti automobilis paimti Jus .
Telefono numerį - kad  vairuotojas galėtų susisiekti su Jumis.
 
  • Šių gyvenviečių kelionės pabaigos adresas - Savanorių pr. 346, 49450 Kaunas ("Savas" prekybos centras)                                                        
 

  • Šių gyvenviečių kelionės pabaigos adresas - Jonavos g. 282, 44131 Kaunas ("Šilas" prekybos centras)
Gyvenvietė Kaina Maršrutas
Naujasodis 7,00 Maršrutas
Vaistariškiai 7,00 Maršrutas

 
 
 

 

Apmokėti už kelionę PayPal

  • Mokant už kelionę negrynais pinigais, reikia turėti registruotą paskyrą PayPal sistemoje.
  • Kaip registruoti paskyrą PayPal sistemoje   SPAUSKITE ČIA

 
 

Apie Karmėlavos seniūnija


Karmėlavos seniūnija yra viena didžiausių Kauno rajono seniūnijų. Ji užima 4384 ha žemės plotą, kurio administracinis centras – Karmėlava. Miestelis įsikūręs prie Kauno–Zarasų plento, apie 14 km nuo Kauno centro, ant kairiojo Neries kranto, tarp Zversos ir Šešuvos upelių. Antras pagal dydį kaimas – Ramučiai. Be jų, seniūnijai priskirta dar 11 kaimų: Martinava, Margava, Sergeičikai I, Sergeičikai II, Biruliškės, Pelainiai, Rykštynė, Naujasodis, Kaukazas, Narėpai ir Vaistariškiai. Seniūnijoje gyvena apie 7250 gyventojų.

Karmėlavos seniūnijos teritorijoje įsikūręs oro uostas, jame kasmet apsilanko apie 800 tūkstančių keleivių. Čia sparčiai plečiasi pramoninis rajonas LEZ (laisvoji ekonominė zona). Tai pritraukia milijonus užsienio investicijų ir sukuria darbo vietų tūkstančiams žmonių.

Karmėlavos seniūnija – unikali savo geografine padėtimi. Iš čia įvairiausiais keliais patogu keliauti į visas Lietuvos (ir ne tik) puses. Čia pat – Kauno miestas. Autostrada Vilnius–Kaunas–Klaipėda taip pat arti. O kelias Kaunas–Zarasai–Daugpilis – ranka pasiekiamas. Todėl nenuostabu, kad didžiosios šalies įmonės ir užsienio investuotojai renkasi kurtis būtent čia įsikūrusioje Laisvojoje ekonominėje zonoje.

Seniūnijos vaikai ugdomi Karmėlavos Balio Buračo gimnazijoje, mažesnieji – lopšelyje-darželyje „Žilvytis“. Čia veikia Šv. Onos koplyčia, ambulatorija, biblioteka, Ramučių kultūros centras, apsilankyti kviečia du piliakalniai. Seniūnijoje aktyviai veiklą vykdo Karmėlavos bendruomenės centras „Židinys“.