Vilkijos apylinkių seniūnija

 
  • Visos kelionių kainos yra be pritaikytų akcijų.
  • Išankstinių kelionių rezervacijos peržiūrimos ir patvirtinamos  iki 21:00 val.
  • Išankstinė kelionė laikoma patvirtinta tik tada, kai keleivis apie automobilio atvykimą bus informuotas el. paštu ir SMS žinute.
  • Rezervuojant išankstinę kelionę kitai dienai būtina nurodyti: 
Datą ir laiką - kada turėtų atvykti automobilis paimti Jus .
Tikslų adresą - kur turėtų atvykti automobilis paimti Jus .
Telefono numerį - kad  vairuotojas galėtų susisiekti su Jumis.
 
  • Šių gyvenviečių kelionės pabaigos adresas - Raudondvario pl. 184, 47149 Kaunas  ("Express Market" parduotuvė)
 
 

 

Apmokėti už kelionę PayPal

  • Mokant už kelionę negrynais pinigais, reikia turėti registruotą paskyrą PayPal sistemoje.
  • Kaip registruoti paskyrą PayPal sistemoje   SPAUSKITE ČIA

 
 

Apie Vilkijos apylinkių seniūnija


Vilkijos apylinkėse žmonių gyventa jau nuo seno. Čia gausu senkapių, senovės gyvenviečių – tą liudija archeologiniai radiniai. Pirmieji istoriniai šaltiniai byloja apie šiose vietovėse vykusias įnirtingas kovas su Kryžiuočių ordinu.

Žilą šio krašto senovę liudija Krūvandų, Zauniškių, Skrebenų, Paštuvos, Padauguvos senkaimiai, Kriemalos senovės gyvenvietė. Apie buvusią senąją Vilkijos girią primena Gaižuvos, Padauguvos, Karalgirio, Žėbiškių, Pakarklio miškai.

Archeologų tyrinėtas Jaučakių piliakalnis, kur, manoma, XVI a. būta Vilkijos pilies. Rytiniame Ringovės kaimo pakraštyje stūkso Ringovės piliakalnis, nuo jo atsiveria Vilkijos ir Nemuno vingių vaizdai. Čia įsteigtas Ringovės etnologinis draustinis.

Butvilionių piliakalnį iš visų pusių supa netoli Purviškių įrengtos Lazduonos upės užtvankos vanduo.

Padubysio kaime, miške, nuo neatmenamų laikų stovi mūrinė koplytėlė, už jos – šulinys, į kurį suteka 9 šaltiniai. Legenda byloja, kad šioje vietoje sustojo aklas keleivis pailsėti. Nusiprausė šulinio vandeniu ir praregėjo.

Vilkijos apylinkių seniūnija suskirstyta į 7 seniūnaitijas: Padauguvos, Vilkijos, Jaučakių, Saulėtekių, Daugėliškių, Purviškių ir Padubysio. Seniūnijai priklauso 49 kaimai. Veikia net 8 kaimo bendruomenės centrai. Kultūrinis gyvenimas ir šventės vyksta Padauguvos laisvalaikio salėje.