Sumokėti už paslaugas per PayPal sistema

  • Mokant už kelionę negrynais pinigais, reikia turėti registruotą paskyrą PayPal sistemoje.
  • Kaip sukurti ir registruoti paskyrą PayPal sistemoje   SPAUSKITE ČIA

 
 

Kas yra "PayPal"? 

Kaip sumokėti už paslaugas?

 

Plačiau apie „PayPal“, paslaugos atsiradimą Lietuvoje bei kaip susikurti paskyrą, pasakoja „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas

 

Šiandien „PayPal“ mokėjimų platforma suteikia vieną paprasčiausių ir greičiausių būdų atlikti piniginius pervedimus. Jums nereikia kiekvienąkart apmokant įvesti mokėjimo kortelės duomenų, užtenka žinoti gavėjo el. pašto adresą. Be to, apsiperkant internetinėse parduotuvėse, „PayPal“ savo vartotojams užtikrina papildomą saugumą. Jei pirkimo metu liekate apgauti, paslauga padeda jums susigrąžinti sumokėtus pinigus“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas

„PayPal“ yra greitas ir lengvas būdas gauti ar pervesti pinigų internetu draugams, šeimos nariams, Lietuvos ir užsienio internetinėms parduotuvėms.

Mokėjimus galima atlikti naudojantis mobiliąja programėle („Android“ ir „iOS“) ar prisijungus per naršyklę.

„Viskas, ko jums reikia norint nusiųsti pinigus šeimai ar draugams yra gavėjo el. pašto adresas. Taip pat kiekvienas, turintis „PayPal“ ir žinantis jūsų el. pašto adresą, susietą su paskyra, gali pervesti jums pinigų. Apie gautą pavedimą būsite iškart informuoti el. paštu. O mokėjimas bus pridėtas prie „PayPal“ balanso“, – teigia „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.
„PayPal“ galite atsiskaityti visose internetinėse parduotuvėse, kur matote šios platformos logotipą. Tiesiog pasirinkite ją kaip mokėjimo būdą apsiperkant, tuomet prisijunkite prie savo paskyros ir patvirtinkite mokėjimą.
„Paslaugos registracija yra visiškai nemokama. Pervesti pinigus draugams, šeimos nariams ar internetinėms parduotuvės ta pačia valiuta taip pat galite nemokamai. Jums reikės susimokėti tik už pervedimus ar įplaukas kita valiuta“, – aiškina M. Vrubliauskas ir priduria, kad nuo 2021 m. pradžios „PayPal“ leido vartotojams atsiskaityti ir kriptovaliutomis.

Nuo 2019 m. „PayPal“ pradėjo oficialiai vykdyti veiklą ir Lietuvoje. Ji suteikė lietuviams galimybę nemokamai siųsti pinigus sąskaitos atidarymo valiuta (ar kita valiuta – už papildomą mokestį) draugams ir šeimai. Taip pat patogiai apsipirkti internetu ar skirti labdarą, pavyzdžiui, dramblių išsaugojimu besirūpinančiai organizacijai, naudojant su „PayPal“ paskyra susietą banko kortelę ar banko sąskaitą.

Pirmiausia nukeliaukite adresu www.paypal.com ir ekrano viršuje spustelėkite „Sign Up“. Pasirinkite, kurią – verslo ar asmeninę – sąskaitą norite sukurti ir bakstelėkite „Next“. Po to įveskite savo telefono numerį ir SMS žinute gautą kodą. Kitame žingsnyje nurodykite savo vardą, pavardę, el. pašto adresą ir sukurkite sudėtingą slaptažodį. Tuomet įveskite gyvenamosios vietos adresą, kitą prašomą informaciją ir spustelėkite „Continue“.

„Iškart po to atverkite el. paštu gautą laišką ir spustelėkite „Confirm My Email Adress“. Tuomet iš naujo prisijunkite prie „PayPal“ paskyros, pasirinkite „Pay & Get Paid“ ir po skiltimi „Wallet“ – „Banks & Cards“. Pažymėkite banko kortelę ar sąskaitą, su kuria norite susieti „PayPal“ paskyrą, pateikite prašomus duomenis ir patvirtinkite įvesdami keturženklį kodą, kurį rasite debeto arba kredito kortelės ataskaitoje greta „PayPal“ apmokestintos sumos. Ar atlikdami iki 1 euro mokėjimą į nurodytą paslaugos banko sąskaitą. Abiem atvejais po kurio laiko šios sumos bus grąžintos“, – nurodo „Bitės Profas“.